Nové obchodní podmínky od roku 2022

Reagujeme na měnící se situaci u nás doma i ve světe. Proto jsme se rozhodli upravit všeobecné obchodní podmínky firmy SPECTRA tak, aby reflektovaly požadavky zákazníků a vedly k větší spokojenosti a jistotě.

Vážení obchodní partneři,
dovoluji si vás informovat, že od 26. 1. 2022 měníme všeobecné obchodní podmínky. Nové všeobecné obchodní podmínky společnosti SPECTRA vstupují v platnost 10. 2. 2022. K tomuto kroku jsme se uchýlili z důvodu udržení námi nastaveného vysokého standardu služeb a dodávek.

Implementovali jsme do smluvních podmínek zpracování telefonických objednávek, upravili jsme oddíl smluvních pokut, vad dodávek a zavedli jsme Reklamační řád. Když budete chtít uplatnit reklamaci, vyplňte prosím Reklamační formulář a pošle jej na mail reklamace@spectrachemie.cz.

Poštovné a balné doznalo měnších změn. Balíky stále zasíláme zdarma od hranice 20 000 Kč za objednávku (bez DPH) nebo 800 Eur. V rámci balíků, které jsou ohodnoceny pod touto hranicí, účtujeme částku 250 Kč bez DPH nebo 10 Eur v rámci ČR, 400 Kč nebo 16 Eur bez DPH v rámci SR. Pokud objednáváte narychlo, a přesto požadujete expresní vyřízení do 48 hodin, účtujeme vám příplatek dle váhy vzdálenosti. Pro balíky do 20kg včetně účetujeme poplatek ve výši 750 Kč bez DPH nebo 30 Eur. Do váhy 1200 kg účtujeme (15 Kč nebo 0,6 EUR bez DPH) * (celkový počet km dopravy tam a zpět do místa určení) a dále jednorázový servisní poplatek za expresní vyřízení ve výši Kč 5.000,- (200 EUR) bez DPH. Tímto příplatkem zajistíme to, že se vám budou moci naši zaměstnanci věnovat přednostně.

Děkuji vám všem za projevenou důvěru a za naši vzájemnou spolupráci. Věřím, že provedení těchto změn povede k ještě většímu zkvalitnění našich služeb a tím i k vaší větší spokojenosti.

Ing. Tomáš Peterka

Specialista v oblasti polyuretanů

+420 724 895 237
tomas.peterka@spectrachemie.cz