Co se u nás děje

Přečtěte si, co by vás rozhodně nemělo ze světa průmyslové chemie minout.

Jak docílit efektivního pracovního prostředí?

Jak docílit efektivního pracovního prostředí?

Měřit, vyhodnocovat a upravovat. Představujeme speciální čidla nejen pro průmyslové provozy, které chtějí mít přehled nad vnitřním prostředí své firmy - teplota, vlhkost, tlak, CO2, volatilní částice, ozon i pevné částice hrají v efektivitě provozu důležitou roli. Sledujte je.

I dezinfekce je chemikálie: nezapomeňte na správné označení

I dezinfekce je chemikálie: nezapomeňte na správné označení

Chemické směsi se kvůli pandemii koronaviru staly součástí běžného života a průmyslové výroby. Je důležité si uvědomit, že i na dezinfekci se vztahují pravidla označování, která jsou unifikovaná Evropskou unií a zpřísněná českými úřady. Označte správně dezinfekci na ruce i na povrchy a vyhnete se zbytečným potížím. Jak na to? Čtěte dál.

Dezinfekce nejen pro gastro a ubytování

Dezinfekce nejen pro gastro a ubytování

Opatření se rozvolňují a gastro a hotelové provozy konečně ožívají. Abychom vám ten rozjezd co nejvíc usnadnili, připravili jsme balíček dezinfekčních a čisticích produktů. Díky našemu dodavateli Stockmeier vám můžeme nabídnout vše, co je potřeba k rychlému startu a návratu do starých kolejí. Stačí si vybrat.

Nové obchodní podmínky pro rok 2020

Nové obchodní podmínky pro rok 2020

Reagujeme na požadavky zákazníků a upravujeme všeobecné obchodní podmínky firmy SPECTRA tak, aby reflektovaly požadavky zákazníků a vedly k větší spokojenosti a jistotě.

Získali jsme mezinárodní certifikát ISO 14001

Jsme moderní a odpovědná firma nejenom vůči životnímu prostředí. Proto jsme se rozhodli certifikovat, aby se náš závazek stal oficiálně platný i do dalších let.

Společnost WEMAC - náš nový kolega

V uplynulém roce jsme navázali úzkou spolupráci se společnostní WEMAC, která se zabývá výrobou, projektovým plánováním a montáží výrobků na odsávání olejových aerosolů, mlhovin a prachu. Stejně jako SPECTRA, i WEMAC se pohybuje na českém trhu již přes 20 let a za tu dobu vytvořila mnoho projektů po české i slovenské republice. Je nám proto ctí, že se nyní můžeme zákazníkům věnovat společně.

Zařízení pro proplach topných a chladících okruhů

Zařízení pro proplach topných a chladících okruhů

Ve spolupráci s naším partnerem FILTRATION TECHNOLOGY jsme si pro vás připravili novinku. Uvádíme na trh mobilní zařízení Spectra-TECH CC1, které je speciálně konstruované pro proplachování chladicích nebo topných okruhů. Nejste si jistí zda je zařízení vhodné přímo pro vás?

Ekologické PUR pěny Ecomate® nově v naší nabídce

Ekologické PUR pěny Ecomate® nově v naší nabídce

V oblasti polyuretanové výroby nehodláme usnout na vavřínech. Naopak se stále chceme posouvat dál a nabídnout vám komplexní řešení, které bude vyhovovat přesně vašim požadavkům. Proto se od roku 2018 stáváme výhradním distributorem produktů společnosti FoamSupplies pro ČR a SR. A nejde jen o ledajakou spolupráci – FoamSupplies je jedním z největších nezávislých výrobců PUR komponentů na světě!

Ultra Purge™ – pomocník pro zpracovatele termoplastů

Ultra Purge™ – pomocník pro zpracovatele termoplastů

Ve spolupráci s německou firmou Chem-Trend rozšiřujeme portfolio našich produktů o čistící granuláty Ultra Purge™. Výrobci termoplastů tak mají nového pomocníka, který jim pomůže zvýšit produktivitu i efektivitu!