SPECTRA přesouvá odborný technologický seminář – PLASTY 2020 na závěr roku 2021

Společnost SPECTRA spol. s r.o. pořádá pro své zákazníky a obchodní partnery již 6. ročník technologického semináře – Plasty 2021. Akce je určena především pro vedoucí pracovníky v oblasti údržby forem, vedoucí kvality, technology a vedoucí výroby.

Účastníci této odborné konference budou seznámeni s novými trendy v oblasti zpracování termoplastů. Cílem je předat zájemcům široké spektrum odborných informací a seznámit je i s praktickými poznatky a novinkami z tohoto odvětví. Kromě toho budou mít možnost navázat nové kontakty a setkat se mimo jiné i s našimi zahraničními partnery.

Konference byla původně naplánována na tento rok, ale kvůli druhé vlně šíření COVID-19 jsme nuceni seminář přesunout na příští rok. Předběžný termín je stanoven na září / říjen 2021. O konkrétním termínu vás budeme včas informovat.  Místem konání akce bude velmi příjemné a klidné prostředí OREA Hotelu Devět skal v obci Milovy.

Pevně věříme, že koncem příštího roku nás již nic neodradí od pořádání této akce a šíření Koronaviru se již podaří eliminovat na minimum.

Na seminář se již nyní velmi těšíme a pečlivě pracujeme na jeho přípravách.

Svět plastů_TECHnews jsou mediální partner Semináře - PLASTY 2020

Ing. Marek Křupka

Obchodní ředitel

+420 604 550 772
marek.krupka@spectrachemie.cz